העתיד בידיים שלנו!

ללמוד בתיכון שהוא

בית ומשפחה

לקבל ליווי ומנטורינג

מצוות מנצח של חיילים ומורים

לכוון הכי רחוק

לאופק עם קריירה ומשמעות

ללמוד קורסים מקצועיים

ופעילויות העצמה ומנהיגות

עולים לכיתה ט' או י'

ומחפשים תיכון עם השפעה ומשמעות?

כדאי לכם להכיר אותנו!

מזמינים אתכם ללמוד בתיכון שלנו, להיות במחיצתם של חברים לכל החיים, להיות חלק מתיכון שהוא בית ומשפחה, ללמוד מקצוע משמעותי, להכיר נבחרת מנצחת של מורים וחיילים שרוצים רק בהצלחתכם ולתת לעתיד שלכם זינוק חזק קדימה!

דבר המנהלת

'עתיד פלמחים' הוא בית חינוך שחרט על דגלו אהבה ואמונה בתלמידיו.  חינוך לאהבת הארץ ומחיוביות לחברה בישראל תוך פיתוח אישי, חברתי ומקצועי של התלמידים. יחודו של בית הספר הוא במסגרת המשפחתית והקהילתית וחינוך ביחס אישי לכל תלמיד. בית הספר, שם דגש על ההתייחסות למגמות המקצוע ומקצועות הליבה כבסיס ופלטפורמה לפיתוח מיומנויות וכישורים בהיבט, המקצועי, האישי והרגשי אשר יאפשרו לתלמידים, אופק תעסוקתי ולימודי המותאם לעולם המתפתח והמתחדש. השנה ישלבו ילדכם עבודה לצד הלימודים, כל אחד במגמת הלימוד שלו ויעשירו את עצמם בקורסים מקצועיים תוך שהם ממשיכים לתרגל ולפתח את המיומנויות והכישורים הנדרשים למאה ה-21. שיתוף פעולה טוב בין כולנו: תלמידים, הורים וצוות המורים הוא המפתח להצלחה. הצטרפו למשפחת עתיד פלמחים  "העתיד בידיים שלנו"

גם אתם יכולים להוביל!

המגמות שלנו – העתיד שלך!

לחצו על תמונת המגמה לקבלת פרטים:
Group 14819
לוגיסטיקה ומערכות ממוחשבות
Group 14820
עיצוב שיער ואיפור אומנותי
Group 14822
חשמל
Group 14821
אוטוטרוניקה

קורסי העשרה והעצמה

קורס איפור אומנותי
קורס מע' מדיה ברכבים
רכיבה על סוסים
קורס תספורות גברים
קורס בניית ציפורניים
תיכון שלא מוותר לאף אחד ולא מוותר על אף אחד!

השותפים המובילים שלנו

פתוח לרישום לתלמידים מאזור מאזור המרכז, השפלה והדרום מערך הסעות נרחב מראשל"צ, חולון ובת ים ועד לרמלה, לוד, רחובות ואשדוד