תיכון על אזורי חדש וייחודי נפתח בתל אביב

לימודי קולינריה ובגרות איכותית לתלמידים העולים לכיתה י' בליווי השף חיים כהן

המחזור הראשון של התיכון לקולינריה אורט דן גורמה – יצא לדרך, בחסות רשת אורט, המרכז לקולינריה דן גורמה ובליווי השף חיים כהן, במטרה לעודד את הלימודים הקולינריים בישראל תוך שימוש בחומרי גלם מקומיים ומתן דגש על קולינריה ישראלית.

השף חיים כהן, נרתם ללוות את בית הספר הן בהיבט הפדגוגי-קולינרי והן בסיוע בהתוויית תכנית לימודים שתיטיב עם תעשיית הקולינריה הישראלית בה הוא כה מאמין, לדבריו אין ספק שלימודי קולינריה ברמה גבוה בגיל צעיר תקדם משמעותית את הענף ואת האיכות המקצועית של העוסקים בתחום, מעבר לכך מדובר בתכנית שאפתנית בהיבט הערכי-חברתי שהוא שמח להיות חלק ממנה.

לראשונה בישראל מציע מוסד חינוכי לימודים עיוניים ברמה גבוה לתלמידים העולים לכיתה י' בתכנית לימודים ארבע שנתית מלאה הכוללת לצידה לימודי קולינריה בליווי שפים מהמובילים בארץ, זהו גם בית הספר שיאפשר לימודים מכיתה י' ועד כיתה י"ג במסלול של דחיית שירות ובתיאום עם רשויות הצבא.

“בתיכון התלמידים יקבלו השראה וליווי אישי מצוות מורים מנוסה ושפים מקצועיים שילמדו אותם קורסי בישול, אפייה וקונדיטוריה ובתוך כך השף חיים כהן גם ילווה את בית הספר בהיבט הקולינרי-פדגוגי לאורך כל שנת הלימודים. ”

התיכון מיועד לתלמידים העולים לכיתה י' ועם הישגים בתחום העיוני ולימודי מתמטיקה, אנגלית ובגרות שמתבשל להם חלום לפתח קריירה קולינרית מובילה במסעדות גורמה, מלונות פאר ועוד, או ליהנות מלימודי התיכון במגמת קולינריה ולהמשיך לאקדמיה או למכללה עם תעודת בגרות לפיתוח קריירה עתידית בכל תחום בו יבחרו.

בתיכון התלמידים יקבלו השראה וליווי אישי מצוות מורים מנוסה ושפים מקצועיים שילמדו אותם קורסי בישול, אפייה וקונדיטוריה ובתוך כך השף חיים כהן גם ילווה את בית הספר בהיבט הקולינרי-פדגוגי לאורך כל שנת הלימודים.

התיכון פתוח לרישום לתלמידים מהמרכז, השרון והשפלה וממוקם בתל אביב במרחק הליכה של מספר דקות מתחנת רכבת וולפסון ותחבורה ציבורית עניפה מכל רחבי גוש דן.

התלמידים ייהנו מתכנית לימודים עדכנית ועשירה הנסמכת על הקשרים הבינלאומיים הענפים של אורט דן גורמה, כולל קשר ישיר עם בית ספר דומה בצרפת בעמק הלואר וכן צוות הוראה מיומן מהמוסדות הקולינריים המובילים בעולם והכרה ע"י איגוד השפים הבינלאומי.

רביב שורץ, מנהל התיכון והמכללה, מציין שבנוסף ללימודי בגרות מלאה ולימודי קולינריה, יזכו התלמידים להשתתף בסיורים קולינריים במלונות פאר ומסעדות גורמה, יתמחו בלימודי פוד-טק, יהיו בקשר עם תלמידים ומורים מחו"ל הודות לשיתופי פעולה בינלאומיים שיש לבית הספר ובמיוחד קשר ישיר עם בית ספר לקולינריה בעמק הלואר בצרפת, ייהנו מליווי של מיטב השפים בישראל, יקבלו תעודות מוכרות בסיום כיתה י"ג והכל בקמפוס לימודים מהמתקדמים בארץ שבו יילמדו סדנאות בישול, אפייה, קונדיטוריה ועוד.

כל זאת נוסף על לימודים עיוניים, בגרות מלאה ותכניות ופרויקטים ערכיים חברתיים המוטמעים כחלק מתכנית הלימודים בתיכון.

ההרשמה החלה בחודש פברואר והתיכון מזמין הורים ותלמידים העולים לכיתה י' להגיע ולהתחיל את תהליך ההרשמה, ולתאם ראיון קבלה וסיור אישי בבית הספר ובקמפוס המאובזר.

רוצים לקבל מידע נוסף על תיכון אורט דן גורמה, להגיע ולהתרשם?

השאירו פרטים או התקשרו
073-374-6429

    טרנדי מרקטינג