מערכת המכרזים וההזדמנויות העסקיות המובילה והגדולה בישראל

לא מפספסים יותר הזדמנויות עסקיות!

אתם מנהלים עסק או חברה מצליחה ופועלים בעקביות להגדלת הרווחיות בעסק, דואגים להיות עם היד על הדופק ולמצוא הזדמנויות עסקיות חדשות ומדרבנים את אנשי המכירות והשיווק לסגור את העסקה הגדולה הבאה.

בטוח שאתם מעודכנים?!

איך תגדלו אם לא תתעדכנו?!

אנחנו ביפעת מכרזים נדאג לשלוח לכם ישירות למייל, מספר פעמים ביום רשימה ממוקדת של כל ההזדמנויות העסקיות החמות, מכרזים ממשלתיים ובלעדיים ומידע על כל מה שקורה בענף שלכם פשוט כך, על מגש של כסף ישירות למייל!

מכרזים ממשלתיים, מכרזי בניה, הסעדה, אחזקה, ניקיון, הסעות, ראיית חשבון וכספים, פינוי פסולת, מקרקעין, חשמל ועוד.. 74 קטגוריות כלכליות במשק הישראלי! 

נשמע חלום לא?! אז זהו שזה הרבה יותר פשוט!

ועכשיו 10% הנחה למינוי שנתי בתשלום עם כרטיס אשראי של מזרחי-טפחות!

היתרונות שלנו
להצלחה העסקית שלכם!
 • מאות הזדמנויות ומכרזים ממשלתיים ובלעדיים שמפורסמים רק אצלנו
 • בניה, הסעדה, אחזקה, ניקיון, הסעות, ראיית חשבון וכספים, פינוי פסולת, מקרקעין, חשמל ועוד.. 74 קטגוריות כלכליות במשק הישראלי! 
 • קבלת ההזדמנויות ישירות למייל באמצעות סוכן חכם
 • מכרזים מותאמים לעסקים קטנים ובינוניים
 • עשרות קטגוריות בהתאם לענף בו אתם פועלים
 • ליווי להגשת מכרז ראשון ע"י המומחים שלנו – ללא עלות נוספת ומודיעין עסקי חיוני נוסף לעסק שלך.
יש סיכוי שהמתחרים שלכם כבר נמצאים שם... מה אתכם?!
צרו קשר
לפרטים נוספים שלחו את הטופס או התקשרו 076-862-2141

  לקוחות מספרים

  “אני לקוח של יפעת מכרזים כבר 7 שנים ומקבל בצורה מרוכזת באופן יומיומי את כל המידע שרלוונטי לי מכל השווקים בארץ, בפועל זה אומר שאני יכול להשיג עבודות שאחרת בכלל לא הייתי יודע על קיומן.”

  מנור משעןמנהל אזור צפון, מפעלי בטון שפיר

  “במקום שאני אעבוד בלחפש – מנוע החיפוש עושה את זה בשבילי. מהרגע שנחשפתי למכרז רלוונטי, מומחה בתחום המכרזים ייעץ לנו איך להתנהל וזה בהחלט הוכיח את עצמו- בזכות יפעת מכרזים זכינו במכרז.”

  דני גורסקימנכ"ל חברת חוקרים אינקוגניטו

  “מדובר בעבודה משותפת ובתמיכה אמיתית מצד יפעת מכרזים שמאפשרות לנו, אחרי שמצאנו מכרז רלוונטי, להגיש מועמדות בצורה הנכונה כך שנוכל גם לזכות במכרז, ולהישאר אחת מהחברות המובילות בשוק היום.”

  שי שליופיתוח עיסקי,שליו טיפול ושיקום
  אודותינו

  מערכת המכרזים של יפעת מספקת לעשרות אלפי עסקים בישראל מידע חיוני אודות הזדמנויות עסקיות שאסור לפספס. המידע המקצועי מנותח לפי 74 קטגוריות כלכליות במשק הישראלי, מאפשר למנויים להפעיל ‘סוכן חכם’ אוטומטי ומועבר ללקוחות החברה בזמן אמת מאגר המידע של מכרזים מרכז מידע אודות כלל המכרזים הפומביים, קולות קוראים, מכרזים בלעדיים, מכרזים מסוג “פטור ממכרז” וכן תוצאות מכרזים המתפרסמים בכלי התקשורת השונים בישראל ובאתרי אינטרנט של גופים ממשלתיים וחברות פרטיות. המאגר שלנו מתעדכן על בסיס יומי ומאפשר למנויים להגדיר באמצעות “סוכן חכם” תחומי עניין ולהישאר מעודכנים בזמן אמת באמצעות דואר אלקטרוני או דרך הטלפון הנייד באמצעות אפליקציה סלולארית ייעודית.

  צרו קשר
  לפרטים נוספים שלחו את הטופס או התקשרו 076-862-2141